Operator Excavator - Retea de canalizare

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- Excavatorist cu Min. 4-5 ani experienta
- Cunostinte desen tehnic
- Detinerea permisului de conducere cat.B - constiuie avantaj
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - min.B1/A2

CERINTE

erinte:
- Operare excavator 3 / 8To
- Efectuarea de lucrari de excavare pentru canalizare, apa pluviala/apa menajera
- Excavarea terenului si amplasarea conductelor si a tubulaturii din beton
- Nivelarea terenului dupa efectuarea lucrarilor
- Cunostinte de desen tehnic
- Flexilibiltate, abilitate de a lucra independent sau in echipa
- Detinerea permisului de conducere cat.B - constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Posibilitate pentru ore suplimentare platite suplimentar
- Supliment oferit pentru transportul local
- Suport din partea companiei la relocare si supliment extra pentru cazare
- Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + % supliment
pentru sarbatori legale
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa
noastra
- Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului