Operator Excavator - 15T

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Min. 2 - 3 ani experienta pe o pozitie similara
-Operare pe excavator de pana in 15 T
-Excavarea pamantului si acoperirea santului format dupa montarea tevilor/conductelor
-Nivelarea terenului
-Detinerea permisului de conducere cat. B
-Certificat/Calificare profesionala
Cunostinte de limba engleza nivel conversational Min. B1

CERINTE

-Excavarea pamantului si acoperirea santului format

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru stabil, colectiv placut
-Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
-Posibilitate pentru ore suplimentare sau de a lucra in weekend
-Suport din partea companiei la relocare
-Procent de12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
-Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
-Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
-Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului