Operator CNC fierastrau circular

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Operator CNC/Fierastrau circular

Se lucreaza intr-o fabrica de confectii metalice - tura de noapte

CERINTE

Candidatul ideal:

Min 2-3 ani experienta anterioara ca operator CNC fierastrau
Experienta anterioara in frezare, ascutire, gaurire si taiere profile metalice
Cunostinte de citire desen tehnic (masurare profile)
Cunostinte de operare robot de sudura – reprezinta avantaj
Cunostinte de limba engleza nivel B1 - Min.Conversational
Detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj
Responsabilitati:

Operare CNC – Fierastrau circular, avand programele incarcate direct in utilaj
Incarcarea/ indepartarea manuala a pieselor/ profilelor dupa terminarea operatiunii pe CNC
Operarea robotului de sudura atunci cand este necesar
Operarea podului rulant existent in hala de productie
Training oferit tip peer – to – peer la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Contract de munca conform legislatiei Daneze
Salariu atractiv per ora + indemnizatie de tura
Posibilitate de a lucra ore suplimentare platite suplimentar
Suport din partea companiei pentru relocare
Cheltuieli de cazare parțial subvenționate de către angajator (indemnizație de prezență)
Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + % supliment pentru sarbatori legale
Rambursare 100Eur pentru primul transport international catre Danemarca
Mese gratuite in cantina fabricii pentru prima saptamana
Fond de Pensie conform legislatiei Daneze
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra (ex: Tax Cad; Card Sanatate; CPR etc)
Posibilitate de a devein angajat prmanent in Danemarca
Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului