Operator CNC fierastrau circular

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
− Min 2-3 ani experienta anterioara ca operator CNC fierastrau
− Experienta anterioara in frezare, ascutire, gaurire si taiere profile metalice
− Cunostinte de citire desen tehnic (masurare profile)
− Cunostinte de operare robot de sudura – reprezinta avantaj
− Cunostinte de limba engleza nivel B1 - Min.Conversational
− Detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj

CERINTE

Responsabilitati:
− Operare CNC – Fierastrau circular, avand programele incarcate direct in utilaj
− Incarcarea/ indepartarea manuala a pieselor/ profilelor dupa terminarea operatiunii pe CNC
− Operarea robotului de sudura atunci cand este necesar
− Operarea podului rulant existent in hala de productie
− Training oferit tip peer – to – peer la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei Daneze
- Suport din partea companiei la relocare
- Suport pentru cazare
- Procent de 12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. +
procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
- Fond de pensie conform legislatiei Daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa
noastra
- Posibilitate de angajare permanenta in Danemarca
- Informatii suplimentare se ofera in cadrul interviului