Operator CNC fierastrau circular

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Min 2-3 ani experienta anterioara ca operator CNC fierastrau
-Experienta anterioara in frezare, ascutire, gaurire si taiere profile metalice
-Cunostinte de citire desen tehnic folosit in productie
-Operare pe robotul de sudura - ocazional
-Incarcarea/ indepartarea manuala a pieselor/ profilelor de metal de mici dimensiuni
-Operare pod rulant
-Cunostinte de limba engleza nivel B1 - Min.Conversational
-Detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

-Mediu de lucru stabil, colectiv placut
-Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei Daneze
-Suport din partea companiei la relocare
-Suport pentru cazare
-Procent de 12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
-Fond de pensie conform legislatiei Daneze
-Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
-Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
-Posibilitate de angajare permanenta in Danemarca
-Informatii suplimentare se ofera in cadrul interviului