Muncitori Calificati si Necalificati Ferme-pt Strainatate‏

S.C RAFFLOMI JOBS S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul trebuie sa fie apt de munca fizic si psihic .

CERINTE

Firma noastra cauta muncitori calificati si necalificati pentru Ferme in Danermarca si Germania.
1.Ferma porci :Se cauta barbati,permisul de conducere nu este foarte important. Atributii: ingrijirea purceilor si a scroafelor, participarea in functie de planul de munca al fermei la alte activitati ca: insamantari artificiale, vaccinari, tratamente, spalat, livrari animale, castrari, munca la camp, etc.
Salariu :1300 EURO include Cazare si masa de paranz.
2.Ferme Gaini :Se cauta femei pentru ingrijirea gainilor si a puilor de carne , pt activitati precum: curatenie, dezinfectie, manipularea si impachetarea oulelor.
Salariu:1200 euro include Cazare si masa de paranz..

FIRMA NOASTRA ESTE ACREDITATA DE INSPECTORATUL JUDETEAN DE MUNCA .

FIRMA NOASTRA ESTE ACREDITATA DE INSPECTORATUL JUDETEAN DE MUNCA