Montatori structuri metalice pentru Danemarca

Globall Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un important client in Danemarca, selectionam persoane cu experienta minima de intre 3 si 5 ani in montaj de structuri metalice, nivel de engleza conversational si disponibilitate imediata.
-asamblarea structurilor metalice
-lucru la inaltime cu echipament de siguranta
-manipulare nicela
-nivel de engleza intermediu pentru a intelege indicatiile sefului de santier

CERINTE

• Nivel engleza cat mai ridicat (de preferat B1-B2 sau, in cazul echipelor, se cere nivel de baza + unul dintre muncitori cu nivel ridicat de engleza pentru traducere si coordinarea echipei)
• Cel putin 3 ani de experienta ca asamblor de cadre metalice in proiecte mari de constructive
• Ideala experienta in proiecte mari de constructii, ca de exemplu terenuri de fotbal, proiecte de constructii civile, infrastructura, cladiri comerciale mari
• Abilitatea de a citi desene tehnice si a asambla cadre metalice in secventa corecta
• Abilitatea de a lucra independent de desenul tehnic
• Manipulare nacela intr-un mediu de constructii in aer liber pe teren iregular
• Carnet de nacela, ideal IPAF 3a &3b
• Lucru la inaltime si utilizarea unui ham in conditii de siguranta
• Familiarizat cu munca de standard inalt atat in calitate cat si in siguranta

BENEFICII OFERITE

• Orar: 6 saptamani de lucru si 2 saptamani libere
• Pana la 50-60 h de lucru pe saptamana
• 20€/h brut + ore extra
• Plata de vacanta 12,50% in plus peste salariul lunar
• Plata extra pe ora (3,5€/h) pentru cazare si transport
• Primul zbor catre Danemarca pentru candidatii acceptati (platit de catre candidat si returnati banii la sosire)
• Firma angajatoare se ocupa de gasirea locuintei inainte de sosirea candidatilor, inregistrarea in campul muncii, in asigurarea sociala si medicala, deschidere cont bancar, relatii cu institutii locale, pensie, etc.
• Proiect de aproximativ 15-18 luni
• Contract de lucru cu firma daneza
• Plata salariu la fiecare 2 saptamani

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal.