Montator Ascensoare

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Executa montarea lifturilor si ascensoarelor in incinta diferitelor cladiri
-Efectueaza revizii periodice si depanari ale ascensoarelor
-Responsabil pentru instalarea in siguranta si calitativa a echipamentului adecvat
Raporteaza finalizarea proiectelor de montaj catre managerul de proiect

CERINTE

Cerinte:
-Min. 2 ani experienta pe o pozitie similara
-Experienta in asamblarea si montarea ascensoarelor
-Cunostinte anterioare in efectuarea de revizii si depanari
-Cunostinte de limba engleza la nivel conversational Min. A2/B1
-Detinerea permisului de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
-Mediu de lucru stabil, colectiv placut
-Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
-Posibilitate de ore suplimentare in functie de fluxul de productie
-Masina companiei in scopul deplasarilor la locul de munca
-Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
-Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
-Fond de pensie conform legislatiei daneze
-Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
-Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra (ex: Tax Cad; Card Sanatate; CPR etc)
-Posibilitate de a devein angajat prmanent in Danemarca
-Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului