Montator Ascensoare

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:

Min. 2 ani experienta pe o pozitie similara
Experienta in asamblarea si montarea ascensoarelor
Cunostinte anterioare in efectuarea de revizii si depanari
Cunostinte de limba engleza la nivel conversational Min. A2/B1
Detinerea permisului de conducere cat. B

CERINTE

Responsabilitati:

Executa montarea lifturilor si ascensoarelor in incinta diferitelor cladiri
Efectueaza revizii periodice si depanari ale ascensoarelor
Responsabil pentru instalarea in siguranta si calitativa a echipamentului adecvat
Raporteaza finalizarea proiectelor de montaj catre managerul de proiect.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
Posibilitate de ore suplimentare in functie de fluxul de productie
Masina companiei in scopul deplasarilor la locul de munca
Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH allowance pentru sarbatori legale daneze
Fond de pensie conform legislatiei daneze - Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate deechipanoastra (ex: Tax Cad; Card Sanatate; CPR etc)
Posibilitate de a devein angajat prmanent in Danemarca
Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului