international drivers

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport colete

CERINTE

Conditii de selectie :
• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare( 24 Tone) in Europa ,
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR si card digital tahografic,( in cazul in care nu detineti cardul digital sau ADR se poate sa aplicati numai daca sunteti de accord ca dupa ce sunteti acceptat de angajator sa vi le obtineti)
• Cunostinte medii de limba engleza , germana sau franceza.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
• Contract pe perioada nedeterminata
• Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana ,
• Salariul este de 18 euro pe zi net - pentru zilele in care lucrati + diurna de 32 de euro care se plateste pentru fiecare zi din saptamana.
• Cazarea este oferita in apartamente, asigurata de companie
• Cele mai multe trasee sunt efectuate in Scandinavia, Germania, Benelux si Franta

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal