Gradinar_Peisagist

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
− Experienta anterioara de lucru ca si gradinar
− Experienta anterioara de lucru ca si peisagist
− Executa sapaturi cu lopata sau/ si cu miniexcavator BobCat
− Pavare
− Amenajeaza spatiului verde
− Nivel Engleza – Conversational – Min. A2
− Permis auto

CERINTE

Cerinte:
- Experienta anterioara de lucru ca si gradinar
- Experienta anterioara de lucru ca si peisagist
- Executa sapaturi cu lopata sau/ si cu miniexcavator BobCat
- Paveaza
- Amenajeaza spatiul verde
- Utilizeaza uneltele standard
- Lucreaza in oras si / sau in afara orasului conform proiectului
- Nivel Engleza – Conversational – Min. A2
- Permis auto

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediu de lucru stabil, colectiv placut format din romani, polonezi si danezi
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Suport din partea companiei la relocare (cazare la preturi scazute)
- 12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj
supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
- Fond de pensie conform legislatiei Daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de
echipa noastra
- Posibilitate de angajare permanenta in Danemarca
- Informatii suplimentare se ofera in cadrul interviului