Electromecanic/Bobinator Motoare Electrice

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:

Min. 3-4 ani experienta pe o pozitie similara
Cunostinte in electro mecanica si electricitate
Flexilibiltate, abilitate de a lucra independent sau in echipa
Detinerea permisului de conducere cat.B
Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - min.B1/A2

CERINTE

Responsabilitati:

Executarea lucrarilor de bobinaj 50%
Repararea si mentenanta motoarelor electrice
Reasamblarea si montarea partilor electrice ale motoarelor

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
Posibilitate de a lucra ore suplimentare platite suplimentar
Transport international decontat
Suport financiar pentru cazare
Suport din partea companiei pentru relocare
Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + % supliment pentru sarbatori legale
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului