Electromecanic/Bobinator Motoare Electrice

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Min. 3-4 ani experienta pe o pozitie similara
Executa lucrari de bobinare 50% si reparatii motoare electrice
Cunostinte in mecanica si electricitate
Flexilibiltate, abilitate de a lucra independent sau in echipa
Detinerea permisului de conducere cat.B
Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - min.B1/A2

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru stabil, colectiv placut
Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
Transport International decontat
Posibilitate pentru ore suplimentare platite suplimentar
Suport din partea companiei la relocare
Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + % supliment pentru sarbatori legale
Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului