Electrician Uzinare Tablouri Electrice

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam echipe de 4 electricieni + 1 sef de echipa
Constituie avantaj echipele gata formate/ cu experienta anterioara impreuna

- Min. 3-4 ani experienta pe o pozitie similara
- Se lucreaza 60-70% la asamblare si instalare tablouri electrice
- Cableaza si uzineaza tablouri electrice cu componente adecvate precum sigurante, intrerupatoare automate, relee etc.
- Efectueaza teste ale instalatiilor electrice si asigurarea functionarea corecta a circuitelor electrice, iar in caz de defectiuni se va efectua remedierea acestora
- Executa lucrari de instalatii electrice a sistemelor de ventilatie, iluminat, intrerupatoare, prize
- Asamblarea finala a cablurilor in system RGU, in valve, senzori si system instrumentatie, adica toate conexiunile electrice. Partea mecanica a vavelor, senzorilor si a altor compenente electrice va fi montata mecanic de catre altcineva
- Calificare/Diploma de electrician
- Cunostinte desen tehnic si interpretare diagrame
- Detinerea certificatului L-AUS – constituie avantaj dar nu obligatoriu
- Detinerea permisului de conducere cat.B – constituie avantaj
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - min.B1/A2

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei daneze
- Suport din partea companiei la relocare
- Garantat ore suplimentare, 1-2 ore/ zi, platite suplimentar
- Se ofera echipament de protectie (jacheta fleece)
- Procent de 12,5% /ora lucrata – bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment pentru sarbatori legale
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
- Toate celelalte detalii se vor discuta in timpul interviului