Electrician in Construcții, Vonge, Danemarca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie: Electrician

Tara: Danemarca

harta_politica_Danemarca

Locație: Vonge
Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Companie privat- Construcție Spital
Salariu : Salariul este de 155 DKK (Coroane Daneze) brut pe ora aproximativ 20 Euro brut pe ora pentru perioada de proba. După perioada de proba salariul va fi de 174 DKK brut pe ora aproximativ 23 de Euro brut pe ora.

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata, cu perioada de proba de 2 luni, dacă după perioada de proba totul este conform standardelor impuse ,salariul dvs va creste la 174 DKK brut pe ora aproximativ 23 de euro brut pe ora.
Se lucreaza in medie 40-45 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator gratuit in perioada de proba,
Costul transportului este suportat de candidat dar rambursat de angajator la primul salariu
Ore suplimentare ,
Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Calificare
Cunostinte medii de limba engleza
Experienta pe poziția de electrician cuprinsa intre 5- 8 ani

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.