DANEMARCA Lacatus-sudor in constructii metalice

Firma Daneza de elita in domeniul constructiilor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta ptr Danemarca: montatori lacatusi cu abilitati de sudor TiG confectii metalice
Imperativ experienta in constructii metalice .Realizarea de ansamble metalice prin asamblare de profile tabla sau tevi metalice , realizarea de sarpante metalice,

CERINTE

-diploma de calificare in domeniu -lacatus confectii metalice
- experienta de minimum 5 ani
- capacitatea de a lucra la inaltime
-abilitati de citire desen tehnic:tolerante, semne de prelucrare sudura
-abilitati de sudura
-sa detina cunostiinte:executie confectii metalice de tip hale industriale ( stalpi, grinzi, ferme, console, contravanturi)
-cunostiinte medii de limba engleza
-persoana responsabila, serioasa, dornica de lucru

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv la nivel occidental ( 1900-2000 euro)
-cazarea asigurata
-mediu de lucru international
-asigurare medicala
Va rugam sa aplicati cu un Cv in lb engleza , doar candidatii ce corespund profilului vor fii contactati.

Firma exclusiv daneza, lider in domeniul constructiilor, este in cautare de oameni calificati cu o bogata experienta de lucru si bune cunostiinte de limba engleza.

All applications will be treated strictly confidential. Only suitable candidates will be contacted.Please apply with CV in English