Controlor Sudura NDT - VT/MT - Confectii Metalice - Danemarca

BlueCollar JobSupply S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Detinator al certificatului MT-control EN ISO 9712:20213 – Nivelul 2 - VT - MT
- Experienta de lucru in constructii de otel mari S355J0
- Experienta desen tehnic (Tekla 3D)
- Fara cazier judiciar
- Limba Engleza - B1 utilizator independent

CERINTE

- Detinator al certificatului MT-control EN ISO 9712:20213 – Nivelul 2 - VT _MT
- Managementul echipelor de sudori/lacatusi din cadrul companiei
- Participarea la controlul nedistructiv al sudurilor (NDT)
- Asistarea sudorilor in munca zilnica – acolo unde este necesar
- Experienta in confectii metalice mari (tip itel S355J0/diferite tipuri de profile)
- Min. 3 ani experienta in citirea desenului tehnic

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru stabil, colectiv placut
- Salariu atractiv si contract de munca conform legislatiei Daneze
- Suport din partea companiei la relocare
- Suport pentru cazare
- Procent de 12,5% /ora lucrata reprezentand bani de concediu salvati in contul dvs. + procentaj supliment sub forma de SH Allowance pentru sarbatorile legale Daneze
- Fond de pensie conform legislatiei Daneze
- Suport 24/7 in Danemarca, in limba romana si in limba engleza
- Toate documentele legale privind angajarea dvs. in Danemarca vor fi rezolvate de echipa noastra
- Posibilitate de angajare permanenta in Danemarca
- Informatii suplimentare se ofera in cadrul interviului