Agricultura in Danemarca 2011

4 FUTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Costuri program:
- taxa inscriere in program 50 RON
- comisionul de mediere 400 EURO
(care se plateste in momentul primirii contractului din partea angajatorului strain)
- biletul de avion suportat de client.

Pentru ferme de porci este nevoie de: - oameni capabili să lucreze cu porci şi purcei în grajd. Sarcini in fiecare zi: tratarea medicina, castrare, taierea de dinţi şi coadă, ucide animale bolnave, spălarea şi dezinfectarea grajd, staul.

CERINTE

În mare parte se angajeaza stagiari / interni pentru fermele daneze. Pentru a lucra ca un stagiar / practică solicitantul TREBUIE SA FIE ABSOLVENT DE LICEU/FACULTATE CU PROFIL AGRICOL. El / ea este de 20 -30 de ani, vorbitor de limba Engleza cel puţin la nivel de conversatie, iar experienta este considerata un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Solicitantul va primi un salariu de 9890 DKK / luna pentru 37 de ore pe săptămână. Pentru ore suplimentare, el / ea va primi 92 DKK / oră. Pentru apartamentul ei vor fi trebui să plătească 1000 -1500 DKK / luna.

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane