Firma Victor Optimus SRL - angajeaza personal in Departamentul Vanzari online / Facturare

SC VICTOR OPTIMUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluare comenzi, facturare, evidente stoc, evidenta plati client
-intocmirea facturilor pe baza comenzilor primite de la agenti sau clienti
-intocmirea facturilor de retur
-arhivarea si indosarierea facturilor cat si a tuturor celorlalte documente
-incasarea numerarului de la clienti
-intocmirea documentelor de insotire a marfii (AWB-uri curier, avize, garantii etc.)
-activitati de copiere, scanare documente
-Evidenta de gestiune: intocmire note de intrare receptie, verificare si introducere bonuri de consum;
-Contacteaza clientii, preia comenzile, retururile si le introduce in sistemul de operare;
- Este responsabil de preluarea apelurilor de la clienti si de solutionare sau redirectionare a oricarei solicitari primite de la clienti;
-Este responsabil de monitorizarea achizitiilor clientului / statusului livrarii

CERINTE

- Absolvent studii medii - obligatoriu;studii superioare economice/tehnice constituie un avantaj
- Cunostinte PC si MsOffice (Word, Excel) nivel mediu
-limba engleza nivel mediu
- minim 6 luni experienta de lucru;
-Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

bonuri masa

Victor Optimus are ca obiect principal de activitate comertul online
-firma specializata in comercializarea de scule, unelte, accesorii si utilaje.
Suntem unici importatori al produselor Defort, Bort, Dwt, Slovakia Trend. Avem o experienta in vanzari de peste 10 ani cu o arie de raspandire in toata tara.