Agent Comercial

Spectrum Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor din lemn în Harghita, Sibiu, Brasov si Covasna. Gasirea de noi clienti,preluarea comenzilor, intocmirea şi editarea de rapoarte. Cercetarea si studierea pietii in vedera atragerii clientelei pentru incheierea noilor contracte si pentru reinoirea celor vechi.

CERINTE

• pregatire medie
• experinetia de minim 2 ani intr-o pozitie similara,
• cel putin 24 de ani impliniti
• cunsotinte de limba romana si maghiara,
• permis de conducere Categoria B,
• cazier judiciar curat
• cunostinte de operare PC (Ms. Office, Ms. Word, Ms. Excel,E-mail),
• experienta si/sau aptitudini in domeniul vanzarilor de articole din lemn constituie un avantaj,
• pregatire superioara de profil (industria lemnului) constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, format din:
- salariu fix + comisioane
- telefon,
- masina de serviciu,
- laptop,
- program de lucru flexibil

Fondata in 2004, S.C. SPECTRUM CENTER S.R.L. este o societate dinamică. Echipa noastra tanara si dinamica este specializata in a va consilia si sfatui in alegerea produselor cele mai potrivite nevoilor dumneavoastra din vasta gama de produse comercializate de catre noi: MDF-uri si PAL-uri furniruite cu furnir natural. Mai multe informatii:

www.spectrumcenter.ro sau www.spc-parchet.ro