Customer support IT

SC IT&C DOCKTOR LAPTOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

IT&C DOCTOR LAPTOP CRAIOVA

Cerintele postului:

Experienta in domeniul IT Hardware & Software;
Cunostinte retelistica - instalare si configurare;
Cunostinte utilizare/instalare imprimante;
Cunostinte de limba engleza tehnica/carti de service;
Persoana cu inclinatii tehnice;
Capacitatea de a lucra independent si in echipa;
Relationare eficienta cu angajatii din imediata subordonare, in vederea respectarii regulamentului tehnic intern;
Capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite;
Permis conducere categoria B

Descrierea jobului
Raspundere:

Configurarea si mentenanta sistemelor laptop/desktop
Setarea si mentenanta echipamentelor multifunctionale ( copiatoare, imprimante, reincarcari cartuse doar daca e nevoie etc.)
Gestionarea si mentenanta a echipamentului si retelei de calculatoare: calculatoare si laptopuri (curatare,depanare,upgrade).
Aprovizionarea cu produse tehnice si de alta natura, in vederea bunei desfasurari a activitatii.

Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare;

Salariul se discuta la interviu, cel postat are caracter orientativ, poate sa fie si mai mare in fuctie de experienta candidatului.

Puteti depune CV-ul si la adresa de mail: docktorlaptop@gmail.com

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare.