TEHNICIAN

Biologistics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- postul este disponibil in DJ, OT, GJ, MH, VL, AG

- ATENTIE: este necesar sa specificati in CV zona pentru care aplicati

- asigurarea service-ului pentru automatele de cafea;

- executarea operatiunilor de instalare, mentenanta si depanare;

- asigurarea de service la sediul firmei sau la sediul clientului;

- igienizarea si calibrarea periodica a automatelor.

CERINTE

- studii medii finalizate (studii superioare - constituie un avantaj);

- permis de conducere categoria B - minim 1 an vechime;

- bune abilitati de comunicare si relationare;

- persoana organizata, flexibila, orientata spre obtinerea de rezultate;

- disponibilitate pentru deplasari;

- prezinta avantaj experienta intr-o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

- Masina si telefon de serviciu;

- Pachet salarial motivant precum si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o echipa tanara si dinamica;

- Mediu profesional competitiv;

- Dezvoltare profesională.

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem cel mai important operator Nescafe din Romania.
Convingerea noastra este ca aceasta minunata bautura numita cafea sa ofere placere oricui o savureaza, iar scopul nostru este sa aducem calitatea si bunul-gust in preajma clientilor nostri: acasa, la birou sau in oricare alt loc unde se poate savura o ceasca de cafea perfecta.
Vino si alatura-te echipei Biologistics - o echipa tanara ce are in comun mai presus de orice pasiunea pentru cafea!