Team Leader Oracle Database - Craiova

KEPLER - ROMINFO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participare la definirea arhitecturii

- Propunere de soluţii tehnice

- Redactare de specificaţii tehnice

- Codare

- Testare unitară

CERINTE

- Baze de date relationale si SQL-queries.

- PL/SQL.

- Cunostinte testare si analiza aplicatii informatice (analiza specificatiilor functionale si a cerintelor de la client, redactare plan de test, identificarea neconformitatilor aparute in aplicatii si raportarea lor).

- Capacitate de exprimare clara si concisa in scris.

- Experienta de minim 4 ani in proiecte de dimensiuni de peste 500 zile/om.

- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.

Reprezinta un plus :

- Administrarea WIN 2003, Linux Red Hat.
- Dezvoltarea in Oracle Forms 10.
- SVN (Source Safe Versioning), Microsoft VSS.

BENEFICII OFERITE

- Recunoasterea valorii profesionale prin:

Bonusuri semnificative în funcţie de rezultate.
Plan de cariera pe care-l construim impreuna.

- Asigurare training pe tehnologii de ultima generatie si pe management de proiect, precum si finantarea certificarilor.

- Proiecte internationale pentru companii din FORTUNE 500.

Fondata in 1995, KEPLER-ROMINFO este o companie de consultanta si servicii, ce se adreseaza clientilor din peste 30 de tari.
Considerand capitalul uman ca fiind esential, KEPLER-ROMINFO pune accentul pe motivarea si dezvoltarea profesionala a angajatilor sai.