Sudor Calificat pentru Austria

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul este o firma de constructii din Viena

Sarcini:
- constructia, repararea si inlocuirea conductelor de tevi a uzinelor de industrie chimica si petroliera
- sudare de placa si tub cu tehnologia de argon
- formarea santurilor, a cusaturilor sudate de colt si transversala pe placi verticale de mare grosime
- sarcini de sudare pe baza desenului tehnic

CERINTE

- calificare de sudor
- calificare: W01, W02, W03, W04, W11
- experienta de minim 2 ani in domeniul- sudor de tuburi
- cunoasterea limbii germane la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- asistenta in indeplinirea sarcinilor administrative necesare
- cazare asigurata

Romconsult International, este unul dintre jucatorii importanti pentru zona de Sud-Vest a tarii in sfera consultantei pentru domeniul resurselor umane. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta aferenta acestui proces.