Reprezentant zonal

Student Travel Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tot ce trebuie sa faci e sa pui afise, sa organizezi intalniri de informare, sa distribui flyere, si sa faci orice iti trece prin minte pentru a promova programele noastre în zona ta.
Nu trebuie sa-ti ia timp mult, dar cu cat mai mult te implici, cu atat mai mult (RON) vei castiga!

CERINTE

Persoană dinamică, creativă, pozitivă,  cu spirit de echipă
Abilităţi de comunicare şi coordonare
Cunoştinţe de operare PC
Cunoştinţe de limbã englezã scris/vorbit - avansat
Studii superioare
Avantaj: participarea anterioară la un program de schimb cultural sau de muncă în SUA

BENEFICII OFERITE

Program flexibil
Experienta in marketing/turism/recrutare
Materiale promotionale oferite gratuit
Castig in functie de numarul studentilor recrutati

În România, Student Travel Romania (STR) este compania specializată în turism pentru studenţi şi tineri, având biroul central în Cluj-Napoca, Transilvania. Suntem prezenţi pe piaţa românească din mai 1999 (managementul firmei având o experienţă de 11 ani în domeniul programelor de genul Work and Travel). Prin birourile noastre din Bucureşti, Braşov, Cluj-Napoca, Iaşi, Oradea, Targu-Mureş, Miercurea-Ciuc, Sibiu, Arad, Timişoara, Chişinău precum şi prin agenţiile de turism şi asociaţiile studenţeşti colaboratoare, Student Travel Romania a devenit cea mai importantă agenţie de turism de acest gen din România.