Pizza, ajutor bucatar

Pizza di Napoli

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele clientilor companiei sau produselor companiei angajatoare, in magazine
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei si ale clientilor companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- negiciaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- raspunde de buna derulare a activitatii promoter-ilor
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- experienta de minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei