OFFICE MANAGER

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru, OFFICE MANAGER cu experienta anterioara (ideal in activitati legate de promovare imagine, advertising, marketing cu rol activ in conducerea si supervizarea activitatilor din cadrul firmei. * organizatoric, administrativ, precum si implicare directa in activitati legate de mentinere si dezvoltare portofoliu de clienti.

Dorim prin aceasta oportunitate de job sa creeam o functie administrativa care sa reuseasca sa deschida si sa mentina canale de comunicare eficiente atat cu clientii firmei cat si cu partenerii.

CERINTE

Candidatul ideal are:
- experienta in activitati de office management
- capacitate de organizare foarte buna, cu abilitati certe de prioritizare a proiectelor si de respectare a deadline-urilor
- cunostinte excelente de operare calculator (de preferat Ofiice si eventual CorelDraw)
- ca este capabil sa ancipeze si sa rezolve probleme legate de propria activitate cat si de cea a echipei
- initiativa proprie
- atentie la sporita la detalii
- abilitati in ativitati de ofertare si de negociere cu furnizori/clienti
- atitudine profesionala fata de eventuale dificultati din activitate

BENEFICII OFERITE

Mediu profesional dinamic, conditii si instrumente profesionale de lucru foarte bune.

Remuneratie fixa + bonusuri competitive in concordanta cu pregatirea, implicarea si succesul profesional.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.