Mecanic CRAIOVA

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea service-ului si reviziei utilajelor de constructii
-efectueaza diagnoza si constata defectiunea utilajelor
-remedieaza defectiunea utilajelor

CERINTE

- Studii de specialitate (scoala profesionala in domeniul mecanic)
- Experienta anterioara de cel putin 2 ani pe o pozitie similara
- Permis conducere categoria B
- Persoana dinamica si cu initiativa, capabila sa lucreze in echipa
- Domiciliul in orasul Craiova

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru excelente
Pachet salarial competitiv
Posibilitate de perfectionare in domeniu

TERRA ROMANIA este parte componenta a INDUSTRIE HOLDING si isi desfasoara activitatea in Europa Centrala si de Est. INDUSTRIE HOLDING este o firma europeana, orientata spre rezultate globale care utilizeaza eficient toate punctele forte ale organizatiei pentru asigurarea unei cresteri viitoare permanente. Sediul central al grupului este in Vösendorf, Viena, iar reprezentantele locale dispun de o flexibilitate mare pentru a fi cat mai apropiate de beneficiari. Grupul are prezenta locala sustinuta de competenta si experienta europeana in toate tarile din centrul si estul Europei!
Competentele noastre de baza sunt productia, vanzarea, inchirierea, intretinerea si finantarea masinilor pentru constructii, industrie si agricultura.
Obiectivul nostru este reliefat prin vointa de a obtine succese pentru o dezvoltare permanenta.