LUCRATOARE PATISERIE-FAST FOOD

SC SUNSHINE DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Patiserie - bakery shop angajeaza lucratoare patiserie-fast food (cu sau fara experienta).

RESPONSABILITATI:
- prepararea produselor (sandwich-uri, salate, prduse de patiserie)
- respectarea normelor igienico-sanitare
- gestiunea materiilor prime

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- persoana tanara , dinamica, cu atitudine pozitiva, cu spirit de echipa
- foarte atenta la igiena si la un mod de adresare civilizat si amabila fata de client
- abilitati bune de comunicare
- experienta in sectorul alimentar constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Locatia este centrala,ambient placut de lucru intr-o echipa tanara
Facilitati in servirea mesei la locul de munca
Salariu fix + Bonusuri lunare in functie de performante si posibilitatea de dezvoltare profesionala

HappyCup este un concept nou in Craiova, adresat celor care doresc sa manance rapid, insa foarte sanatos! Punem foarte mult accent pe calitatea produselor noastre, iar prepararea acestora se face cu cea mai mare grija.