Inginer Vanzari

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-Implementarea politicii de vanzare a companiei
-Acordarea de suport tehnic clintilor
-Urmarirea realizarilor obiectivelor lunare si anuale

CERINTE

-Studii superioare tehnice-conditie obligatorie
-Experineta in vanzari min. 2 ani
-Cunostinte in otel carbon sau otel inoxidabil (tabla, bara, fiting-uri, etc)
-Bune abilitati de negociere si comunicare
-Capacitate de planificare, organizare si finalizare a contractelor
-Cunostinte operare PC
- Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Recrutam pentru unul dintre clientii nostri, companie din domeniul productiei si distributie de otel/inox, cu filiala in Craiova.
Salariul poate fi intre 1800 si 2000 ron, in functie de experienta
- bonuri de masa
- calculator
- alte beneficii se ce vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro