INGINER CONSTRUCTOR

GOLDEN EVENTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea activitatii de santier
- asigura supervizarea personalului, muncitorilor, contractorilor; propune si pune in aplicare procedurile de lucru, gaseste solutii la probleme specifice care apar
- planifica, organizeaza si conduce direct activitatea, asigura mantenanta structurilor, utilitatilor si sistemelor
- intocmeste proiecte in pasi logici, planifica si respecta graficul de lucru
- inspecteaza si revizuieste proiectele
- obtine toate documentele necesare in demararea proiectelor de lucru
- analizeaza toate aspectele specifice job-ului pentru a determina metodele cele mai eficiente
- asigura impreuna cu departamentul de aprovizionare strocurile de materiale necesare

CERINTE

- absolvent Facultate profil Tehnic: Constructii Civile, Industriale, Arhitectura
- abilitati de management
- abilitati si cunostinte PC ( softuri proiectare-design)
- profil: intreprinzator, nivel de energie ridicat, abilitati de comunicare, capacitate de motivare si automotivare,
- disponibilitate la lucru prelungit

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- dezvoltarea in cadrul unei companii performante

GOLDEN EVENTS este o firma specializata in selectie, recrutare si evaluari de resurse umane.