"GREENWICH SCHOOL" caută profesor sau profesoara de limba engleza!

SC.S.BY.S.COMPANY.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

"GREENWICH SCHOOL English for young learners" caută profesor sau profesoară de limba engleză. Dacă ai între 24 şi 39 ani, posezi cunostinte temeinice de limba engleza, indragesti copiii si esti o persoana entuziasta, oferă-ţi şansa de a face parte din echipa celei mai iubite şcoli din oraş! Salariul si mediul de lucru sunt extrem de motivante! Pentru a aplica, trimite CV-ul tau, insotit de o scrisoare de intentie si o fotografie recenta, prin e-mail: greenwich.school@yahoo.com , sau depune-ti personal aplicatia, la sediul nostru din Craiova, Strada Pandurilor Nr. 6B.

CERINTE

Dacă ai între 24 şi 39 ani, posezi cunostinte temeinice de limba engleza, indragesti copiii si esti o persoana entuziasta, oferă-ţi şansa de a face parte din echipa celei mai iubite şcoli din oraş!

BENEFICII OFERITE

Bonus Performanta

Greenwich School este prima scoala de engleza din Craiova, fondata exclusiv pentru copii (5-14 ani).