FARMACIST

EFFECTIVE CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentinerea unor relatii excelente cu pacientii si furnizorii;
-Asumarea tuturor responsabilitatilor pe care le presupune pozitia scoasa la concurs;
-Utilizarea si mentinerea in bune conditii de functionare a aparaturii din dotare;
-Eliberarea de medicamente;
-Eliberarea si taxarea retetelor compensate si a celor gratuite;
-Participarea la prepararea retetelor magistrale si a preparatelor oficinale;
-Participarea la programe de training;

CERINTE

-Absolvent / Absolventa a Facultatii de Farmacie;
-Experienta in domeniu de minim 1 an constituie un avantaj;
-Excelente abiltati de comunicare;
-Entuziasm, dinamism, atentie pentru detalii;
-Bune calitati organizatorice si spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru profesionist si sigur;
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;
-Pachet salarial motivant;
-Program de lucru rezonabil (in doua ture: 08.00-15.00 si 15.00-23.00), cu doua week-end-uri libere pe luna;

Clientul nostru, o farmacie cu traditie din Craiova (12 ani experienta), avand planuri de dezvoltare extrem de ambitioase isi largeste echipa cu trei pozitii de farmacist.