ELECTRICIAN DEPANARE UTILAJE

Ams Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Montajul si punerea în funcțiune a utilajelor la clienti;
Interventii service pentru utilaje;

CERINTE

CERINTE:
Studii medii tehnice;
Experienta minimum 1 an - in domeniul utilajelor industriale;
Permis categoria B;
Cunostinte operare PC;
Cunostinte mecanice, pneumatice, hidraulica;
Reprezinta avantaj cunoasterea limbii engleze sau germane;
Reprezinta un atu cunostintele din domeniul fabricatiei ferestrelor de PVC si aluminiu;

BENEFICII OFERITE

AMS Human Resources este o firma specializata in servicii de recrutare, selectie si evaluare de personal cu peste 10 ani de experienta. Clientul nostru este o firma care activeaza pe piata din Romania cu o gama completa de produse care se adreseaza tuturor producatorilor de tamplarie termoizolanta. Daca este o persoana motivata si ai experientă in domeniu asteptam sa aplici acum!

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare