DIRECTOR ZONAL VANZARI - OLTENIA

S.C. TABCO-CAMPOFRIO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea planului de vanzari pe zona alocata;
- Coordonarea si controlul echipei de vanzari;
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea brandului Campofrio si a imaginii companiei.

CERINTE

- experienta in vanzari in domeniul FMCG - distributie bunuri de larg consum
- experienta in coordonarea unei echipe de vinzari
- orientare spre obtinerea de rezultate
- persoana dinamica, motivata, cu atitudine proactiva
- abilitati dezvoltate de negociere si comunicare
- cunoasterea pietei locale
- permis conducere (B)

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti, reale posibilitati de dezvoltare a carierei, conditii de munca bune si un pachet salarial motivant (salariu + bonus de performanta, masina, telefon, tichete masa).

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.