Director de productie - fabrica de tamplarie PVC

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza intreaga activitate de productie din fabrica
- planifica productia fabricii cu urmarirea indicatorilor de productivitate si incarcare a capacitatii
- raspunde de livrarea produselor finite conform cerintelor stabilite si in termenele convenite
- optimizeaza permanent resursele (umane, financiare si materiale ale firmei) pentru atingerea obiectivelor stabilite.
- coordoneaza si motiveaza echipele de muncitori si sefii de tura ~ 130 de persoane

CERINTE

- Absolvent studii tehnice superioare
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara
- Foarte bune aptitudini de organizare si planificare, excelente abilitati de comunicare si conducere
- Experienta in prelucrarea materialelor cu masini controlate numeric reprezinta un avantaj
- Cunoasterea limbii engleze si/sau germane reprezinta de asemenea un avantaj
- Cunostinte solide de operare PC – MS Office

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, intr-o companie nationala de renume
- Pachet salarial motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
- Sansa de a lucra pentru cea mai mare companie din domeniul tamplariei PVC

Compania Casa Noastra, cu sediul in Craiova, este lider in Romania in productia si distributia de ferestre si usi din PVC cu sticla termoizolanta.
Ca urmare a unei investitii de peste 25 milioane euro, pâna la sfârsitul anului 2007, compania va dezvolta
cea mai mare capacitate de productie de sisteme de ferestre si usi din PVC din Sud-Estul Europei .
Reteaua de distributie este compusa din peste 70 de showroom-uri, repartizate in jumatatea de sud a tarii si are o dezvoltare deosebit de dinamica.
Compania Casa Noastra este formata din oameni tineri, bine pregatiti, inovatori, comunicativi si pasionati de ceea ce fac.
Daca ai acest profil, vino sa te alaturi echipei noastre!

www.casanoastra.ro