Director Adjunct Agentie

RODIPET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura functionalitatea serviciilor: DATA, VOIP, hardware, sotftware (asigura service-ul echipamentelor)
- asigura implementarea noii aplicatii PHP, care va inlocui vechea aplicatie in FOX
- elaboreaza instructiunile tehnice de lucru pentru lucrarile ce se implementeaza
- mentine legatura cu specialistii de la sediul central

CERINTE

- studii superioare tehnice finalizate (specializare IT)
- experienta minim 2 ani
- cunostinte limba engleza
- cunostinte despre caracteristicile tehnice ale echipamentelor de calcul
- cunostinte elementare DB
- cunostinte intretinere retele de calculatoare de tip LAN si WAN

Suntem liderul national de distribu¿ie de presa si produse complementare din România, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaz¿ zilnic Bucurestiul si toate jude¿ele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezenta¿i de oameni care g¿sesc solu¿ii excelente si unice.

In prezent compania se afla in plina campanie de dezvoltare, se diversifica gama de produse si se extinde reteaua de distributie. Serviciile noastre solicita din partea echipei standarde inalte de calitate care pot fi obtinute printr-o excelenta comunicare si suport logistic si tehnic performant.

Noii membrii ai echipei vor deveni parte integranta a unui concern care valorizeaza satisfactia angajatilor si rasplateste performanta.