Consultanti servicii financiare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam persoane tinere si dinamice in vederea formarii unei echipe de consultanti vanzari produse financiare si protectie pe linia serviciilor private de sanatate. Activitate de birou, exclus munca de teren in sensul clasic al termenului.

CERINTE

Persoane tinere si dinamice, serioase si dispuse pentru o activitate full-time, absolventi de studii superioare sau in anul terminal al acestora, dornice de castiguri financiare si cariera intr-un domeniu in care rezultatele obtinute de colaboratorii nostri pot fi probate intr-o activitate care se desfasoara in piata de profil de peste 15 ani.

BENEFICII OFERITE

Oferim pregatire de specialitate, mediu de lucru profesionist in cadrul unei companii multinantionale de prestigiu, contract pe perioada nedeterminata, cariera pe termen indelungat cu posibilitatea accederii in functiile de management, venituri substantiale incepand de la suma de 2000 lei, si alte beneficii nesalariale.