Business Analyst

Self Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul e foarte simplu si usor si anume Broker. Tot ce trebuie sa faci e sa le vorbesti oamenilor despre produsul nostru si sa inchei contracte. In prima faza asta e tot ce vei face si nu iti trebuie mai mult de 2 ore pe zi pentru ca dupa aceea datorita sistemului Multi Level Marketing poti sa avansezi cat de mult doresti. Totul de pinde de tine daca vrei sa fi propriul tau sef sa ai un program flexibil si sa castigi foarte bine.

CERINTE

NU trebuie sa stii nimic deoare sistemul are si un program Self Training in care vei invata tot ce ai nevoie.

BENEFICII OFERITE

Vei fi platit pentru fiecare contract direct si indirect!

Firma de Brokeraj, care detine exclusivitate pe produsul Safe Life de pensie privata a concernului Grawe Austria. Cautam oameni dispusi sa faca o munca de part time si de ce nu si de fuul time, pentru inceput 2 ore pe zi pentru ca mai apoi sa vedeti cum e sa fiti seful dvs si sa fiti platit pe masura.