Assistant Manager / Asistenta Director / Secretara

Mia Motors

Job expirat

RESPONSABILITATI

speram ca esti o persoana foarte activa, capabila si doritoare sa se formeze o data cu dezvoltarea firmei
• sa ai atentie la detalii, capacitate de analiza si inovatie pentru gasirea rapida de solutii, fara o sprijinire permanenta din partea Directorului;
• apreciem daca dovedesti: rapiditate, rigurozitate, punctualitate, organizare, memorie foarte buna si daca esti o persoana interesata sa se implice in activitati multiple si variate.
• daca esti o persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa, te vei integra cu succes in cadrul echipei noastre din prima clipa.
• recunoastem ca punem accent pe capacitatea ta de organizare a timpului, a sarcinilor si a locului de munca; pe abilitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

Comisioane si bonusuri in functie de realizari

- Program flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Companie dezvoltata