AREA SALES MANAGER (OLTENIA)

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea de clienti si identificarea unor noi oportunitati de extindere a pietei
- Prezentarea si promovarea produselor companiei, intocmirea ofertelor
- Negocierea si incheierea contractelor
- Realizarea obiectivelor de vanzari

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Minim 2 ani experienta in vanzari sau experienta relevanta in domeniul utilajelor de constructii
- Domiciliul stabil intr-unul din orasele: Slatina, Craiova, Pitesti.
- Cunoastere avansata a limbii engleze, avantaj cunoasterea limbii germane
- Persoana comunicativa, muncitoare, serioasa, bune abilitati de comunicare si negociere.
- Carnet de conducere B
- Cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

TERRA ROMANIA este parte componentă a INDUSTRIE HOLDING şi îşi desfăşoară activitatea în Europa Centrală şi de Est. INDUSTRIE HOLDING este o firmă europeană, orientată spre rezultate globale care utilizează eficient toate punctele forte ale organizaţiei pentru asigurarea unei creşteri viitoare permanente. Sediul central al grupului este în Vösendorf, Viena, iar reprezentanţele locale dispun de o flexibilitate mare pentru a fi cât mai apropiate de beneficiari. Grupul are prezenţă locală susţinută de competenţă şi experienţă europeană în toate ţările din centrul şi estul Europei!

Competenţele noatre de bază sunt producţia, vânzarea, închirierea, întreţinerea şi finanţarea maşinilor pentru construcţii, industrie şi agricultură.

Obiectivul nostru este reliefat prin voinţa de a obţine succese pentru o dezvoltare permanentă.