Agent vanzari teren Targu Jiu si Craiova

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea în teren a produselor și serviciilor companiei, oferind detaliile tehnico-funcționale necesare;
- oferirea de soluții optime pentru cerinţele clienţilor;
- identificarea și concretizarea oportunităților de vânzare;
- extinderea portofoliului de clienți.

CERINTE

- bune abilităţi de comunicare şi relaţionare;
- experiență într-un domeniu tehnic;
- capacitatea de a lucra cu obiective și termene limită, de a se întegra într-un mediu de lucru dinamic;
- dorința de a învăța;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Îți oferim:
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- salariu motivant, bonusuri în funcție de performantă, bonuri de masă;
- salariul se acordă integral pe statul de plată;
- program de instruire (teoretic și practic ) la locul de muncă.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.