Agent vanzari si marketing

MOBIL TEAM CONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea planului de vanzări si profit alocat
- Acuratetea datelor/informatiilor transmise si incadrarea in termene conform normelor interne
- Actualitatea si calitatea informatiilor referitoare la competitia specifică produselor alocate
- Identificarea solutiilor optime de promovare
- Calitatea relatiei cu furnizorii si clientii
- Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei
- Păstrarea confidentialitătii informatiilor si a documentelor legate de firmă
- Urmăreste evolutia vanzărilor, identifică si propune măsuri de corectie/optimizare
- Implementează măsurile aprobate
- Realizează cercetări de piată, prelucrează datele obtinute
- Realizeaza actiuni de promovare pentru produsele
- Asigură relatiile publice si promovarea publicitară a produselor

CERINTE

Permis cat. B
Studii superioare absolvit sau in curs
Opreare calculator, MS OFFICE

BENEFICII OFERITE

commission vanzari
masina serviciu
laptop
telefon