Agent vânzări dezvoltare zonă - Craiova

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-alaturi de agentii de vanzari vei dezvolta zona alocata prin cresterea numarului de clienti si produse distribuite clientilor;
-vei negocia termeni de vanzare, plata, livrare produse;
-vei face prezentari de produse Misavan;
-vei inlocui agentii de vanzari pe diferite zone in perioada cand acestia sunt in concediu. Sau vei activa pe zone descoperite pana angajam agenti noi.

CERINTE

-iti place sa lucrezi in domeniul vanzarilor si iti este usor sa abordezi clienti high HoReCa;
-esti o persoana organizata, ai bune abilitati de comunicare si consiliere a clientilor;
-cunosti bine piata, esti la curent cu tendintele ei;
-iti place munca de teren. Cam 90 % din timp te vei afla in vizite la potentiali sau actuali clienti;
-esti orientat/a spre rezultate si stii sa treci peste obiectii ale clientilor sau sa rezolvi eventualele probleme aparute in relatia cu acestia;
-esti o persoana curioasa si interesata de caracteristicile si avantejele produselor Misavan si faci cat mai multe demo de produse la client;
-ai abilitati de a lucra pe calculator;
-detii carnet de conducere cat. B si esti un sofer responsabil.

BENEFICII OFERITE

Cafea cu colegii nostri in zilele bune. Sprijin si suport de la colegi in zilele cand simti ca vanzarile nu merg asa cum te astepti;
Bonus de performanta;
Reducere la achizitia de produse Misavan. Cumperi produse de curatenie mai ieftin decat din magazin;
Instrumente de lucru pentru a-ti desfasura activitatea (masina de serviciu + telefon de serviciu);
Platforma de E-learning si acces la Biblioteca Cartilor Calatoare Misavan. Ca sa investesti in dezvoltarea ta profesionala.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!