agent comercial

RITO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Organizeaza implementarea procesului de distributie a produselor si serviciilor companiei
• Participa la recrutarea partenerilor
- Promovarea produselor in conformitate cu standardele firmei ;
- Vanzarea directa a produselor firmei catre consumatorul final.
- Asigura dezvoltarea zonei alocate prin atragerea de noi clienti
- Mareste portofoliului de clienti
- Reprezinta compania in relatia cu clientii

CERINTE

- prezenta agreabila
-> nu este necesara experienta dar constituie avantaj ... oferim training
- caracter dinamic, perseverent, eficient, orientat spre rezultate pozitive
- Autonomie, dinamism si buna comunicare.
- experienta intr-o pozitie similara – avantaj
• Abilitati organizatorice deosebite în situatiile de criza sau de lucru sub presiunea timpului.
• Flexibilitate, seriozitate, lucru în echipa, gândire analitica
• Tenacitate în rezolvarea obiectivelor profesional
disponibilitate de a calatori.
- atitudine proactiva, implicare, spirit de echipa
- studiile superioare reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.)
- programe de training pentru formare profesionala si dezvoltare personala.
- training
- mod de lucru transparent
- aceasta este o oportunitate excelenta pentru persoanele ambitioase,
orientate spre cariera si care doresc sa faca parte dintr-o companie
aflata in permanenta ascensiune.
- oferim un pachet salarial competitiv, oportunitati pentru realizarea de bonusuri si beneficii suplimentare
- de asemenea oferim un potential exceptional de crestere si dezvoltare a carierei

DESCRIEREA FIRMEI

deler Romtelecom pentru serviciile Dolce si ClickNet
Romtelecom este o companie in miscare pe piata comunicatiilor din Romania.
In ultimii ani Romtelecom a evoluat inteligent, cu multe eforturi, de la un fost
monopol de stat la o companie privata, conectata la tehnologia sofisticata a acestui mileniu.
Compania ofera astazi servicii de incredere, inovatoare si usor de folosit, de la traditionala
telefonie fixa, la Internet de cea mai buna calitate, dar si cel mai sigur spatiu de gazduire
de date din Romania, servicii combinate de date si voce si un program permanent controlat si
imbunatatit de Customer Care.