AGENT COMERCIAL

DEN BRAVEN ROMANIA COMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzarea catre clientii alocati pe ruta proprie
- promovare produse noi
- preluare comenzi
- coordonare livrari
- urmarire incasari zilnice si periodice
- dezvoltarea zonei prin cresterea valorica a comenzilor si prin adaugarea de noi clienti in portofoliu.

CERINTE

-Calitati excelente de comunicare interpersonala, experienta in domeniu de minim 2 ani
-Abilitati de construire a unor bune relatii interumane
-Orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva
-Flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare
-Abiltati in buna solutionare a situatiilor tensionate care apar in cadrul relatiilor dintre angajati sau in relatiile cu clientii
-Spontaneitate
-Rezistenta la stress si gandire pozitiva
-Simt organizatoric si responsabilitate
Persoana foarte corecta si loiala (dispusa sa-si dovedeasca corectitudinea prin sustinerea testului Poligraf)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu fix motivant si bonusuri in functie de realizari), telefon, masina de servici, Pocket PC, bonuri de masa, prime de sarbatori si de ziua de nastere, acordarea celui de-al 13 salariu in functie de realizarile firmei,etc.
- mediu de lucru dinamic si competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI