Agent Call Center

SC Smart Web Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o echipa dinamica si in plina dezvoltare. Lucram national si avem nevoie de oamenii capabili asa cum speram sa fii si tu. Suntem in domeniu de aproape 10 ani si tot ce facem este cu pasiune. Stim ca succesul nostru este interdependent cu succesul oamenilor din echipa pe care o formam.Realizam servicii de web design si Seo pentru Google. In traducere: facem pagini de internet si optimizare in google in primele rezultate. Smart Web Design SRL ; CUI 31066684 ; J16/26/2013

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte solide de PC (Word, Excel, PowerPoint)
- limba engleza - reprezinta un avantaj
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv corelat cu performantele personale
- mediu de lucru profesional
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu
- sanse reale de promovare