ADMINISTRATOR CONT PENTRU SUCURSALA DABULENI

PROCREDIT BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica nevoile clientilor, consiliaza si recomanda serviciile si produsele bancare adecvate;
Gestioneaza activitatea de management a clientelei prin intretinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii bancii;
Deschide si administreaza conturile clientilor;
Verifica si valideaza ordinele de transfer receptionate la ghiseu precum si documentatia aferenta acestora;¿¿¿Verifica si valideaza in sistemul informatic al bancii operatiunile introduse de catre Back Officer;
Intocmeste rapoarte interne si externe;
Promoveaza produsele si serviciile bancii, in special cele referitoare la operatiuni in lei si valuta, atat in interiorul cat si in exteriorul sediului bancii, in cadrul campaniilor de promovare special organizate.

CERINTE

Studii superioare;
Cunostinte medii de operare PC;
Aptitudini excelente de comunicare si relationare;
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj;
Atitudine dinamica, spirit de echipa;
Capacitate de rezolvare a problemelor in timp util.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a-si construi o cariera intr-o companie internationala;
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
Training de specialitate.

Daca profilul de mai sus se potriveste calificarii dumneavoastra, va rugam trimiteti CV-ul insotit de o fotografie si o scrisoare de intentie, specificand salariul dorit, pana la data de 24 Februarie la ProCredit Bank Sucursala Dabuleni, Str. Unirii, Bl. A2, parter, Fax: 0251.306.134, E-mail: info.dabuleni@procreditbank.ro.
(Va rugam specificati in subiectul e-mail-ului, postul pentru care aplicati).

Toate aplicatiile sunt confidentiale. Doar candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

New career opportunities in an international bank!
Come to be a part of an expanding network!

ProCredit Bank is a development-oriented full-service bank. We offer excellent customer service and a wide range of banking products. In our credit operations, we focus on lending to micro, small and medium-sized enterprises, as we are convinced that these businesses create the largest number of jobs and make a vital contribution to the economies in which we operate. Our bank explicitly avoids all speculative lines of business and issues large loans only in exceptional cases, thus minimising the risk associated with such activities.