AGENT COMERCIAL IN VANZAREA DE ULEIURI, ADITIVI SI COSMETICE AUTO (Jud. Mures, Harghita, Covasna)

LIMOROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizarea activitatii de promovare si vanzare a produselor comercializate de firma in zona aflata in responsabilitatea sa
-organizarea si coordonarea optima a stocului de produse aflat in gestiunea de care este responsabil

CERINTE

-Persoana trebuie sa detina abilitati de comunicare si persuasiune bine dezvoltate
-Permis de conducere cat. B
-Cunostinte operare PC
-Experienta in vanzari de pieses si accesorii auto minim 3 ani.
- Domiciliul Stabil in jud. Mures

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Contract de munca, Carte de munca;
Autoturism de serviciu
Telefon mobil
Comision in functie de vanzari

Infiintata in 1990, S.C. LIMOROM SRL este importator unic si direct in Romania pentru produsele concernului german LIQUI MOLY - o gama variata de uleiuri motor, aditivi si cosmetice auto,vaseline, uleiuri si unguienti industriali.
Incepand cu anul 1995 S.C. LIMOROM SRL, comercializeaza, monteaza si intretine produsele firmelor KARCHER si WASHTEC - Instalatii-portal pentru spalat autoturisme, instalatii de recuperare si epurare a apei, aparate de spalat sub inalta presiune cu apa rece sau calda, aparate de maturat si aspirat cu autopropulsie etc.
Utilajele de curatenie stradala produse de firma BUCHER-SCHORLING, constituie o alta gama de produse importate si comercializate de firma noastra.