Secretar notariat/ operator calculator

Birou Individual notarial Mihailescu Andra

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactarea proiectelor de acte notariale: declaratii, procuri, contracte de vanzare-cumparare, donatie, intretinere, imprumut, ipoteca, etc
- Realizarea documentatiilor necesare intocmirii acestor acte
- Verificarea si inscrierea acestor acte si a celor anexe in registrele nationale
- Realizarea relatiei directe cu publicul intr-un mod deschis, amabil si profesionist

CERINTE

Prezenta placuta, optimista, activa, deschisa spre munca, operare pc-tehnoredactare etc. Disponibilitate program de lucru extins, efort intelectual, capacitate buna de concentrare. Aptitudini relationare interumana, adaptabilitate.
Se considera un avantaj net - prin interesul manifestat si efortul suplimentar depus - prezenta personala a aplicantilor cu un CV la sediul biroului nostru notarial in vederea prezentarii si sustinerii unui interviu preliminar.

BENEFICII OFERITE

- decontare transport